Company Logo

 

II  Mikołajkowy Maraton Czytania.


Zdjęcia z maratonu:

Dnia 7 grudnia 2011 roku w naszej bibliotece miał miejsce II Maraton Czytania. Fragmenty swoich ulubionych książek prezentowali nauczyciele i uczniowie naszej szkoły a także zaproszeni goście z III LO im. C.K. Norwida, Szkoły Podstawowej nr 8 w Kielcach, Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Nowinach i VI LO im. J. Słowackiego w Kielcach.

Grono nauczycielskie reprezentowali mgr Waldemar Polberg i mgr Dorota Sarek czytający fragmenty książek: „Wszystko czerwone” – J. Chmielewskiej, „Przeminęło z wiatrem” -
M. Mitchell.

Uczennice: Paulina Manerowska, Iza Zielińska, Karolina Kmieć i Emilia Proboszcz przeczytały fragmenty: „Księżyc w nowiu” – S. Meyer, „Książę Mgły” –
C. Zafona, „Oskar i pani Róża” – E. Schmitta, „Był sobie Ned” –T. Peglera.

W odpowiedzi na nasze zaproszenie do wzięcia udziału w „ Mikołajkowym Maratonie Czytania” młodzież VI LO im. J. Słowackiego z mgr Lidią Sabat przygotowała fragmenty swoich ulubionych książek. Uczennice: Katarzyna Zarzycka, Anna Winiarska, Monika Ścibosz, Izabela Mochocka zaprezentowały literaturę Paulo Coelho a także Fannie Flagg.

O oprawę muzyczną imprezy zadbał uczeń naszej szkoły Tomasz Kosmala.

 
Powered by Joomla!®. Designed by: top web hosting company web hosting reseller Valid XHTML and CSS.