28-29 września 2012r.

Uczniowie naszej szkoły w sklepie "Bartek" przy ul.Czarnowskiej 7 w Kielcach

-V 2011r. Majowy konkurs na najładniejsz najładniejszą kapliczkę maryjną. (M.Gębala)

-szkolny konkurs na własnoręczne wykonanie różańca (M.Gębala)

zwycięska praca (drugie zdjęcie) została wykonana przez Emilię Proboszcz z 4oś

- 6 i 7 X 2011r. spotkanie uczniów (w ramach katechezy) z s.Katarzyną Lejzorowicz ze zgromadzenia Sióstr Miosierdzia z okazji 67.Tygodnia Miłosierdzia przypadającego na 2-8 X 2011 a obchodzonego pod hasłem: "Komunia z Bogiem źródłem miłosierdzia" przypadającego (M.Gębala)

- 18 X 2011r. wyjście wraz z kl. 1cB/TO i 3DM do Muzeum Diecezjalnego w Kielcach na lekcję muzealną o temacie: „Jan Paweł II  -naśladujmy papieża” (M.Gębala,M.Biskup)

- 18 X 2011r. w przededniu liturgicznego wspomnienia bł.Jana Pawła II wyjście wraz z kl. 1cB/TO i 3DM do Kieleckiej Bazyliki Katedralnej celem modlitwy przed  ołtarzem poświęconym Janowi Pawłowi II zawierającym jego relikwie i złożenie kwiatów pod pomnikiem bł.Jana Pawła na Pl.Jana Pawła II (M.Gębala,M.Biskup)

- 21 X 2011r. apel poświęcony bł.Janowi Pawłowi II (A.Szymczyk,A.Szewczyk,P.Gorzelak)

- 25 X 2011r. spotkanie uzzniów (w ramach katechezy) z ks.Wiesławem Lenartem SAC - misjonarzem ze zgromadzenia księży pallotynów z okazji Tygodnia Misyjnego przypadającego na 23-29 X 2011a obchodzonego pod hasłem: "Idźcie i głoście" (M.Gębala)

- 25 X 2011r. wyjście do Muzeum Diecezjalnego celem obejrzenia wystawy: „Kielce; trwanie i przemijanie” (A.Szymczyk)

- X 2011r. szkolmy konkurs na wykonanie plakatu: „Jan Paweł II” (A.Szewczyk,M.Gębala)

- 14 XI 2011r. wyjście do podziemi Kieleckiej Bazyliki Katedralnej celem modlitwy za spoczywających tam Biskupów Kieleckich wraz z kl.4bB i szkolnym kołem żywego różańca w listopadzie - miesiącu poświęconym modlitwie za zmarłych (M.Gębala,A.Szymczyk)

- 29 XI 2011r. spotkanie uczniów szkoły (na świetlicy szkolnej) z wolontariuszem - p.Damianem Zegadło - przedstawicielem  Diecezjalnego Centrum Wolontariatu (M.Gębala)

- 29 XI 2011r. szkolny etap XXII Olimpiady Teologii Katolickiej (M.Gębala,A.Szymczyk,E.Juniszewska)

- 30 XI 2011r. szkolne „andrzejki” chrześcijańskie bez wróżb! pod hasłem: „Holy wins” a w ich ramach:

z sntencjami-cytatami świętych, z których rozprowadzania dochód przeznaczony był na cel charytatywny pomocy potrzebującym uczniom szkoły (M.Gębala,A.Cudzik,M.Bińkowska)

- XI/XII adwentowa wystawa: „Mój autorytet moralny” w świetlicy szkolnej z wybranych prac uczniów klas: 2bB,2Mb,2san,3bB,3cB,3DM, 3Mb,3san (M.Gębala)

-adwentowy konkurs szkolny na własnoręczne wykonanie szopki bożonarodzeniowej (M.Gębala)

Prace z okresu 2006-2011 zwycięska praca w tym roku szkolnym została wykonana przez Emilie Proboszcz z 4oś (szóste z kolei zdjęcie w galerii)

- 16-22 XII 2011r. spotkania opłatkowo-kolędowe klas wraz z Wychowawcą i Katechetą (w ramach lekcji religii) (M.Gębala,E.Juniszewska, A.Szewczyk,A.Szymczyk)

- 21 XII 2011r. jasełka szkolne (A.Szymczyk,A.Szewczyk,P.Gorzelak)

- 4 I 2012r. wyjście celem modlitwy i obejrzenia szopki ewangeliczno-fantastycznej inspirowanej trylogią "Władca Pierścieni" JRR Tolkiena opatrzonej 6min.komentarzem słowno-muzycznym zsynchronizowanym z grą świateł i ruchu, powstałej w 2006r. z inicjatywy autora i wykonawcy: o. Jerzego Stopy OFM Cap. a znajdującej się w kościele p.w.Św.Franciszka z Asyżu u oo. kapucynów przy ul.Warszawskiej 33 w Kielcach wraz ze szkolnym kołem żywego różańca (M.Gębala,A.Szymczyk)

- 4 I 2012r. wyjście na wystawę „Przybieżeli do Betlejem” szopek z różnych stron świata w Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach wraz ze szkolnym kołem żywego różańca (M.Gębala,A.Szymczyk)

- 17 I 2012r. KARAOKE: Hej kolęda, kolęda!” (konkurs z nagrodam,i) (M.Gębala,P.Gorzelak)

- III/IV 2012r. wielkopostna wystawa prac kolażowych uczniów klas: 2bB,2Mb,2san,3bB,3cB,3DM,3Mb,3san „perykopa o synu marnotrawnym” w świetlicy szkolnej (M.Gębala)

- 14 III 2012r. spotkanie uczniów w ramach katechezy z p.Jackiem Dziublem –świeckim konsultantem Diecezjalnej Rady Ekumenicznej Diecezji Kieleckiej z okazji obchodzonego 18-25 stycznia Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan (M.Gębala)

- 19-21 III 2012r. udział w szkolnych rekolekcjach wielkopostnych organizowanych w Kieleckiej Bazylice Katedralnej p.w. Wniebowzięcia NMP (M.Gębala,E.Juniszewska,A.Szewczyk,A.Szymczyk)

- 27 III 2012r. szkolny etap XVI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Bblijnej organizowanego przez Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana (M.Gębala,A.Szymczyk)

11-25 V 2012r. wystawa prac uczniów o bł.Janie Pawle II na świetlicy szkolnej w związku z obchodami jego 92 rocznicy urodzin przypadającej 18 maja (mgr M.Gębala)