Company Logo

 

Wywiadówki

– 13.11.2015 godz.16:30 –Technikum nr1

 

– 13.11.2015 godz.17:30 –Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr2

 

WYWIADÓWKI

13.11.2015 godz. 16:30

  1. klasa I aB                                                  – Ilona Michnicka         s. nr 33
  2. klasa I bB                                                  – Iwona Kawecka         s. nr 20
  3. klasa II aB                                                 – Marta Wołcerz           s. nr 10
  4. klasa II bB                                                 – Grażyna Pietrzyk       s. nr 16
  5. klasa III aB                                                – Marzena Sadowska     s. nr 32
  6. klasa IIIbB                                                 – Joanna Koriat             s. nr 31
  7. klasa IV aB                                                – Artur Łata                   s. nr 21
  8. klasa IVbB                                                 – Beata Małysz               s. nr 23
  9. klasa IAK / Mb                                           – Magdalena Snopek     s. nr 22
  10. klasa IIAK                                                  – Piotr Gorzelak            s. nr 14
  11. klasa IIIAK                                                 – Katarzyna Borowiec  s. nr 37
  12. klasa IV AK                                                – Izabela Naumowicz    s. nr 34
  13. klasa I DM / San                                         – Dorota Sarek              s. nr 11
  14. klasa II DM                                                 – Anna Szewczyk      s. nr 17
  15. klasa III DM                                                – Tamara Staniec          s. nr 12
  16. klasa IV DM                                                – Barbara Charabin      s. nr 02
  17. klasa II San                                                – Joanna Czerwińska    s. nr 13
  18. klasa III San                                               – Anetta Myśliwska      s. nr 35
  19. klasa IV San                                               – Elżbieta Pozłótka      s. nr 01
  20. klasa I G                                                    – Dorota Świąder        s. nr 30
  21. klasa II G                                                   – Elżbieta Ciszek          s. nr 25
  22. klasa III G                                                  – Barbara Bukowska   s. nr 24
  23. klasa IV G                                                  – Magdalena Bińkowska s. nr 36
  24. klasa IIMb/TO                                            – Monika Mroczek       s. nr 26
  25. klasa IV Mb/TO                                          – Iza Ciosk                    świetlica
  26. klasa I mur.- tynk./stol./ mon.                   – Paweł Morawski          s. nr 10
  27. klasa II mur.- tynk./stol./ mon.                  – Małgorzata Bugajniak s. nr 26
  28. klasa III monter                                          – Katarzyna Tarnowska s. nr 12
  29. klasa III mur.- tynk./stol.                            – Ewa Wach                    s. nr 36

13.11.2015 godz. 17:30

  1. klasa I mur.- tynk./stol./ mon.                   – Paweł Morawski          s. nr 10
  2. klasa II mur.- tynk./stol./ mon.                  – Małgorzata Bugajniak s. nr 26
  3. klasa III monter                                          – Katarzyna Tarnowska s. nr 12
  4. klasa III mur.- tynk./stol.                            – Ewa Wach                    s. nr 36




Powered by Joomla!®. Designed by: top web hosting company web hosting reseller Valid XHTML and CSS.