REALIZACJA PROJEKTU

„PRAKTYKI UCZNIÓW I NAUCZYCIELI SZANSĄ ROZWOJU SZKÓŁ ZAWODOWYCH’

( numer projektu   2017-1-PL01-KA102-036125)

W dniu 11.06.2018r.

rozpoczęło się szkolenie z języka niemieckiego w ramach projektu „Praktyki uczniów i nauczycieli szansą rozwoju Szkół Zawodowych” . Zajęcia były prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę pod kątem wyjazdu nauczycieli na praktyki zawodowe do Niemiec . Szkolenie którego lektorką języka niemieckiego jest mgr Elżbieta Pozłótka będzie zakończone 17.08.2018r. Projekt ten współfinansowany jest w ramach Programu Unii Europejskiej Erasmus+.

W dniu 17.08.2018r

Odbyło się uroczyste wręczenie, certyfikatów ukończenia szkolenia z języka niemieckiego. Uczestnikom projektu, certyfikaty były wręczane przez dyrektora ZSZ nr1 w Kielcach – panią Monikę Biskup.

W dniu 19.08.2018r.

nastąpił wyjazd grupy 25 nauczycieli z ZSZ nr1 uczących w ZSZ nr1 do Brandenburga w Niemczech w ramach Projektu "Praktyki uczniów i nauczycieli szansą rozwoju szkół zawodowychwspółfinansowanego w ramach Programu Unii Europejskiej Erasmus+.

Nad prawidłowym przebiegiem realizacji projektu czuwa Koordynator Projektu, nauczyciele przedmiotów zawodowych oraz nauczyciele języka niemieckiego.

1. Koordynator Projektu – Kierownik Warsztatu Szkolnego ZSZ nr1 - Jerzy Bąk

2. Nauczyciel przedmiotów zawodowych – Małgorzata Jarońska kontakt:
3. Nauczyciel przedmiotów zawodowych– Krystyna Miernik, kontakt:
4. Nauczyciel przedmiotów zawodowych - Monika Podkowa, kontakt:
5. Nauczyciel przedmiotów zawodowych –Aneta Sałata, kontakt:
6. Nauczyciel przedmiotów zawodowych – Łucja Gładka,kontakt :
7. Nauczyciel przedmiotów zawodowych – Dominika Mijas kontakt:
8. Nauczyciel przedmiotów zawodowych - Wojciech Górnicki, kontakt :
9. Nauczyciel j. niemieckiego – Elżbieta Pozłótka, kontakt:
10. Nauczyciel j. niemieckiego-Jacek Praśkiewicz, kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.">

Zdjęcia i informacje dotyczące Ośrodków Szkoleniowych   Zakładu Promowania Kształcenia Zawodowego Związku Przemysłu Budowlanego Berlina –Brandenburgii można uzyskać na poniższych stronach internetowych: